pozycjonowanie stron www Warszawa Katowice Tychy Białystok
pozycjonowanie24h.pl | Pozycjonowanie stron | Optymalizacja stron | Projektowanie stron | Audyt SEO | Oferta | Cennik | Kontakt

Firma pozycjonuje strony firm z całej Polski (Warszawa, Katowice, Tychy, Białystok i wiele innych). Za nasze usługi wystawiamy faktury VAT.

Oferta

oferta

Pozycjonowanie stron www


Pozycjonujemy strony w wyszukiwarkach internetowych takich jak Google czy Bing. Przy rozliczeniu usługi pozycjonowania stosujemy dwie formy rozliczenia.

Ryczałt - jest to prosta i wygodna forma rozliczenia polegająca na comiesięcznym opłacaniu faktury VAT wystawianej za usługę pozycjonowania na początku miesiąca za miesiąc ubiegły. Cena pozycjonowania w tej formie jest ceną stałą. Z Klientem ustalany jest okres (zazwyczaj 3 miesiące, ale w zależności od trudności fraz może on się wydłużyć) po jakim % ustalonych wcześniej fraz ma znaleźć się na pierwszej stronie wyników w wyszukiwarce. Jeżeli po tym okresie ustalony % fraz nie znajduje się w wynikach na pierwszej stronie wyszukiwania, wówczas proces pozycjonowania jest usługa całkowicie darmową i pozostaje nią do czasu, aż ustalony % fraz znajdzie się na pierwszej stronie wyników wyszukiwania. Nie stosujemy tu minimalnego okresu na usługę. W każdej chwili z miesięcznym okresem wypowiedzenia można zrezygnować z usługi.

Płatność za pozycje - przy tej formie rozliczenia Klient płaci za konkretne efekty dla każdej z fraz w danym dniu miesiąca. Każda z fraz ma swoją indywidualną cenę. Jeżeli dana fraza pojawi się raz w miesiącu na pierwszej stronie wyników, to Klient płaci 1/30 ceny za frazę przy założeniu że miesiąc miał 30 dni. Przy tej formie rozliczenia ustala się inną stawkę za pozycję 10-7, inną za 6-4 i inną za 3-1 dla tej samej frazy. Na początku miesiąca Klient otrzymuje szczegółowy raport z pozycji dla każdej z fraz na jakich była w każdym dniu miesiąca. Przy tej formie rozliczenia okres pozycjonowania to minimum 12 miesiecy.

Optymalizacja stron www


Usługa bezpośrednio powiązana z pozycjonowaniem strony. Cena optymalizacji jest ceną wliczoną w koszta pozycjonowania strony.

Audyt SEO


Oferta skierowana do soób, których już strony są pozycjonowane, lub mają być poddane temu procesowio w najblizszym czasie.

Projektowanie stron www


Kompleksowe projektowanie stron www z wykorzystaniem HTML, XHTML, PHP, MySql, JS, CSS, FLASH.

Od projektu po gotową stronę.

Projektuje strony statyczne - strona po której wykonaniu wszystkie zmiany są przeprowadzane przez osoby, mające jako takie pojęcie o projektowaniu strony, zmiany są dokonywane w plikach źródłowych.

Projektuje strony statyczne - strona po której wykonaniu właściciel może bez problemu samodzielnie zarządzać stroną we wcześniej określonych obszarach i w określonym zakresie. W celu ustalenia przybliżonych kosztów realizacji strony www prosimy o kontakt.

Pozycjonowanie www

pozycjonowanie stron

Pozycjonowanie stron www jest to wpływanie na pozycję w wyszukiwarkach. Dlaczego jedna strona jest wyżej niż nasza? Czasem wynika to z tego, że wyszukiwarka w naturalny sposób oceniła naszą stronę jako mniej...

więcej  

Optymalizacja wwwOptymalizacja stron www jest to napisanie kodu strony w taki sposób, by był on przyjazny wyszukiwarkom. Nie chodzi tu o trzymanie się standardów jak to niektórzy przypuszczają. Oczywiście trzymanie się standardów...

więcej  

Projektowanie wwwOferujmy Państwu kompleksową usługę projektowania stron www. Zaprojektujemy dla Państwa stronę od podstaw. Stworzymy grafikę według Państwa sugestii lub zaproponujemy coś od siebie. Strona już od samego...

projektowanie stron białystok  

Reviewed


Reviewed: 7/10
pozycjonowanie24h.pl
Copyright © 2005 - 2023 pozycjonowanie24h.pl - Pozycjonowanie stron www Warszawa - Katowice - Tychy - Białystok i wiele innych miast.