pozycjonowanie stron www Warszawa Katowice Tychy Białystok
pozycjonowanie24h.pl | Pozycjonowanie stron | Optymalizacja stron | Projektowanie stron | Audyt SEO | Oferta | Cennik | Kontakt

Firma pozycjonuje strony firm z całej Polski (Warszawa, Katowice, Tychy, Białystok i wiele innych). Za nasze usługi wystawiamy faktury VAT.

Audyt SEO

audyt seo

Audyt SEO, ostatnio jest to bardzo modne. O co tu chodzi? Niby firma zleca pozycjonowanie wcześniej wytypowanej firmie. Wszystko wydaje się w porządku. Pozycje idą do góry, faktury są opłacane. Po co więc sprawdzać czy czynności, jakie wykonuje firma zajmująca się pozycjonowaniem naszej strony są prawidłowe. W końcu i tak wszystko weryfikuje algorytm wyszukiwarki.

Oczywiście jest w tym bardzo dużo racji. Jeżeli jesteśmy na ustalonych pozycjach, opłacamy faktury to po co nam jakaś weryfikacja?

I tu szanowni Państwo pojawia się ciekawa odpowiedź. Jak wszyscy doskonale wiemy każde działanie mające na celu wpłynięcie na ranking w wyszukiwarce jest niezgodne z wytycznymi Google dla webmasterów. Zazwyczaj kończy się to nałożeniem filtra (cofnięcie strony o kilkadziesiąt pozycji w rankingu), a w ekstremalnych przypadkach nawet kończy się to banem (całkowite zniknięcie strony z rankingu).

Audyt strony SEO ma na celu jedno zadanie, ma sprawdzić w jaki sposób nasza strona jest pozycjonowana. Jeżeli zamówicie Państwo audyt w naszej firmie, to dowiecie się o:

  • optymalizacji swojej strony (czy została przeprowadzona, czy nie, jeżeli tak, to na jakim jest poziomie)
  • jakimi sposobami firma, której Państwo zleciliście pozycjonowanie pozycjonuje Waszą stronę
  • czy Wasza strona jest tak pozycjonowana, aby zminimalizować ewentualne skutki kar jakie są nakładane przez algorytm lub pracowników Google.
Jeżeli zależy Państwu na marce, która jest łączona niejednokrotnie z samą domeną, to jesteśmy do Państwa dyspozycji.

Audyt nie jest potrzeby dla firm, które po nałożeniu kary zmieniają adres strony www oraz zmieniają wszystko co było z tym związane (wizytówki, kalendarze, gadżety reklamowe itp).

Pozycjonowanie www

pozycjonowanie stron

Pozycjonowanie stron www jest to wpływanie na pozycję w wyszukiwarkach. Dlaczego jedna strona jest wyżej niż nasza? Czasem wynika to z tego, że wyszukiwarka w naturalny sposób oceniła naszą stronę jako mniej...

więcej  

Optymalizacja wwwOptymalizacja stron www jest to napisanie kodu strony w taki sposób, by był on przyjazny wyszukiwarkom. Nie chodzi tu o trzymanie się standardów jak to niektórzy przypuszczają. Oczywiście trzymanie się standardów...

więcej  

Projektowanie wwwOferujmy Państwu kompleksową usługę projektowania stron www. Zaprojektujemy dla Państwa stronę od podstaw. Stworzymy grafikę według Państwa sugestii lub zaproponujemy coś od siebie. Strona już od samego...

projektowanie stron białystok  

Reviewed


Reviewed: 6/10
pozycjonowanie24h.pl
Copyright © 2005 - 2023 pozycjonowanie24h.pl - Pozycjonowanie stron www Warszawa - Katowice - Tychy - Białystok i wiele innych miast.